Pronájem fotografického ateliéru Brno, pěšky dvě minuty z Mendlova náměstí. Kromě klasického vybavení jako je černé a bílé pozadí, máme tři lokace na jednom místě. Pro ty z vás kteří upřednostňují denní světlo, je k dispozici zimní zahrada. Pokud máte raději temnější lokace, je zde tmavý roh ve kterém lze fotit jak módní editorial tak vtipné fotky rodinky, na pozadí je možné kreslit. Další lokalita je imitace hotelového pokoje nebo zámecké místnosti v pozitivně laděných barvách bílá a krémová, na stěnách jsou ozdobné lišty jako dekorace. Nepočítáme to mezi lokalitu, ale je zde připravena budoir postel s moskytiérou. Níže najdete jak fotky interiéru ateliéru k pronájmu, tak fotografie které zde vznikly.

Plánujeme připravovat pro vás čtvrtletně novou lokaci dle ročního období, na jaře zkusíme připravit květinovou tématiku, na podzim něco v barvách podzimu a tak podobně.

Součástí vybavení fotografického ateliéru je několik outfitů (mění se co dva týdny), je zde nespočet šperků, doplňků a materiálů. Najdete zde jak tradiční tak originální kousky které jinde nenajdete. Je zde i nafukovací bazének, maxi akvárium pod kterým se dá fotit portrét, mlhostroj, atp.

Co se světelného parku týče, máte k dispozici čtyři světla, 2x Fomei 600w a 2x Bowens 500w. K tomu modifikátory světel na které jste zvyklí, portrétní beautydishe, deštníky (odrazné, difuzní …), komínek, reflektory (s klapkama), odrazky, oktaboxy (90cm, 130cm), softboxy (50cm, 90cm), stripbox (130x30cm) …

Ateliér na Facebooku

Ateliér + zimní zahrada

 

Fotky ze zimní zahrady

 

Fotky z ateliéru

 

Níže vidíte kalendář obsazenosti, ceny jsou zaváděcí a později budeme mírně zdražovat. Plánujeme také zavedení záloh při rezervaci, ale to je otázkou několika týdnů než to uvedeme do provozu. Věříme že si z ateliéru odnesete pěkné fotografie a vy i váš klient/modelka/model budete spokojeni a rádi se vrátíte pro další obrázky.

Cena za půlden (4 hodiny), dopoledne nebo po obědě, je 980,- a za celý den (9 hodin) je to 1760,-